مجموعه های کیت تبدیل


شرکت توانا با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب و در راستای رفع وابستگی توفیق داشته است که بخش عمده ای از اجزای کیت را بومی سازی کرده و با استفاده از قطعات با کیفیت و استاندارد، در کیت های تولیدی خود ، تلاش دارد ضمن کسب رضایت بیشتر کاربران مجموعه ای با عملکرد مطلوب ارائه کند.

 کیت های متداول مورد استفاده در کشور با توجه به دو دسته نسل اول ( حلقه باز یا open loop) و نسل چهار (حلقه بسته یا close loop) تقسیم می شود.

اجزای اصلی مورد استفاده در این کیت ها به شرح زیر است :

رگولاتور، مجموعه الکتریک، مجموعه ریل و انژکتور، شیر سر مخزن، شیر برقی قطع کن، شیر سوختگیری و ...

 

کیت تبدیل نسل یک شامل :

سیلندر، کمربند، شیر مخزن ، شیر قطع کن ، رگولاتور ، میکسر ، شیلنگ گاز ، تهویه ، سه راهی آب ، ادونسر ، امولاتور ، کلید انتخاب سوخت ، گیج فشار ، بست ها و اتصالات و شیلنگ گاز

  

کیت تبدیل نسل چهار شامل :

سیلندر ، کمربند ، شیر قطع کن ، رگلاتور ، شیلنگ گاز ، تهویه ، سه راهی آب ، شیلنگ آب ، ادونسر ، ریل سوخت ، کلید انتخاب سوخت ، بست ها و اتصالات ، شیلنگ گاز و سنسور فشار و دما

 

تجهیزات تبدیل/ پایه و کمربند

برای تبدیل خودرروها به دوگانه سوز، علاوه بر کیت به تجهیزات دیگری همچون پایه مخزن، کمربند و ... نیاز است. پایه مخزن تولیدی شرکت توانا توانایی تحمل شتاب 20g در راستای مسیر حرکت خودرو و توانایی تحمل شتاب 8g در راستای عمود بر حرکت خودرو و سطح افقی را دارد. این تجهیزات از آلیاژ فولاد ساخته شده و پوشش آن به نحویست که در کلیه شرایط آب و هوایی موجود کارکرد بالایی دارد .